Nově uvolněno!
Nabízíme k pronájmu pěkný, dobře dispozičně vyřešený a velmi světlý byt v cihlovém domě (r.v. 1983) v P10 – Záběhlice, ul. V Korytech. Hezký výhled a výborná dostupnost MHD (8 min. busem 195, 188, 224 na |M| Strašnická a Skalka).
Dispozice 1+kk (kuchyňský kout mimo obývací prostor), 37,6m2 + 9,3m2 zasklená lodžie, 3.patro ze 4 s novým výtahem. Orientace oken na jihojihovýchod. Stropy vysoké 272 cm.
Na podlahách parkety (výborný stav), PVC a dlažba. Koupelna s vanou, WC oddělené. Kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří a lednicí s mrazákem. Za kuchyní spíž. Velké vestavěné skříně v předsíni a patro na spaní v pokoji. Zařízeno nábytkem (viz foto). Vytápění ÚT dálkové s digitálními měřiči na tělesech. Velká plastová okna (6x včetně jednoho francouzského) přes celou stěnu. Nově zasklená ložie s novou podlahou. Zavedena kabelová televize a internet UPC (Vodafone).
Krásné okolí, kompletní občanská vybavenost - v místě škola, školka, zdravotní centrum, Tesco, Lidl, Penny, Albert. Nad domem sportovní areál, 300 m od domu Hamerský rybník, tenisový klub Hamr, golf. Výborné spojení autem na Jižní spojku.
K dispozici ihned. Více fotografií (34) na strankach blanikreality pod ID: 25028 .
Nájem 14.500,-Kč měsíčně + služby 3.236,-Kč (za jednu osobu) + elektřina. Kauce 18.000,-Kč, provize pro RK 14.500,-Kč + DPH.
- Obytná plocha47 m2
- Užitná plocha47 m2
- Plocha lodžie9 m2
- Elektřina230/400 V
- PlynZaveden
- VodaVodovod
- BalkónNe
- Kabelová televizeAno
- LodžieAno
- SklepNe
- Telefonní přípojkaAno
- TerasaNe
- VýtahAno
- Konstrukce budovyCihla
- Druh smlouvyVýhradní
- Patro3. patro
- Celkem pater 4
- Počet místností 1
- Počet nadzemních podlaží 5
- Stav nemovitostiVelmi dobrý
- Typ vlastnictvíOsobní
- UmístěníKlidná část obce
- Dispozice1+kk
- ZařízenoZařízeno
- Volný ihnedano
- Energetická náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná
- Energetická náročnost podle vyhlášky264/2020 Sb